влевовправо
-11%Karcher Мінімийка високого тиску K 7 WCM, 3000Вт, 20-180бар, 600л/год, 17кг Krash Твій Вибір
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1.317-400.0
26 399 ₴
23 495,11 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 233-95-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вражаючі параметри продуктивності роблять мінімийку високого тиску K7 WCM ідеальним рішенням для регулярного усунення сильних забруднень. Його потужний двигун водяного охолодження гарантує ретельне очищення доріжок, терас, садового інвентарю та навіть автомобілів великих розмірів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 кг |
| Довжина проводу живлення | 5 м |
| Довжина шланга для води | 10 м |
| Комплектація | шланг високого тиску, пістолет, грязьова фреза, адаптер під'єднання до садового шланга 3/4", струменева трубка, вбудований фільтр тонкої о |
| Максимальна температура води | 60°C |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Потужність | 3000 Вт |
| Особливості | стандартна система Quick Connect, подавання мийного засобу |
| Охолодження мотора | водяне |
| Продуктивність | 600 л/год |
| Продуктивність за площею | 60 м2/год |
| Розміри | 369 x 355 x 946 |
| Тип | мінімийка |
| Тип мотора | електро |
- Ціна: 23 495,11 ₴



