влевовправо
-11%Karcher Пила шабельна PNS 3-18, акумуляторна, 150мм, 18В, 2.1 кг Krash Твій Вибір
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1.445-330.0
3 959 ₴
3 523,51 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 233-95-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садова акумуляторна шабельна пила PGS 4-18 чудово підходить для зрізання сучків діаметром до 80 мм. Знімна опорна скоба забезпечує легку і безпечну роботу, запобігаючи зісковзуванню пилки. Пильні полотна замінюються без застосування інструментів. Для легкого виконання робіт на великій висоті (до 3,5 м) можна використовувати телескопічний подовжувач, що пропонується як опція (не входить до комплекту поставки). Швидка та легка заміна пиляльного полотна без використання спеціального інструменту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.4 кг |
| Тип | шабельна |
| Глибина пропилювання | 80 мм |
| Комплектація | пиляльне полотно, тримач, пила, без акумулятора та зарядного пристрою, скоба |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Розміри, мм | 475x89х174 |
| Тип | ручна |
| Рівень шуму | 83 дБ |
| Кількість ходів на холостому ходу | 2500 |
- Ціна: 3 523,51 ₴





