влевовправо
-11%Faber Витяжка вбудована, 70см, 651м3г, Inka Smart Hc X A70, нерж Krash Твій Вибір
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 305.0599.308
7 039 ₴
6 264,71 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 233-95-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця вбудована витяжка має ширину 70см, що робить її ідеальною для середнього розміру кухонь. Її компактний дизайн дозволяє безпроблемно вписати її у кухонні шафи, створюючи стильний і сучасний вигляд. Вбудована витяжка має стильний і сучасний дизайн, виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі. Нержавіюча сталь додає елегантності кухні користувачів і гармонійно вписується в різні стилі кухонь. Витяжка має вбудоване освітлення, яке допомагає покращити видимість при готуванні. Це освітлення виконане у вигляді енергоефективних світлодіодних ламп, які забезпечують яскраве та рівномірне освітлення робочої поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск | 260 Па |
| Діаметр отвору повітроводу | 150 мм |
| Додатково | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині |
| К-во швидкостей | 3 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Максимальна продуктивність | 651 м3/год |
| Максимальний рівень шуму | 70 дБ |
| Потужність | 110 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Освітлення | LED |
| Продуктивність | 390 м3/год |
| Керування | електромеханічне |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 6 264,71 ₴


