влевовправо
-22%Deante Тримач Round для туалетного паперу, хром Krash Твій Вибір
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ADR_0221
2 319 ₴
1 808,82 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 233-95-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний матеріал: латунь та нержавіюча сталь.
Тільки найкращі матеріали, якість яких підтверджена лабораторними випробуваннями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 105 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Монтаж | Настінний |
| Серія | Round |
| Тип | Тримач для паперу |
| Ширина | 133 мм |
- Ціна: 1 808,82 ₴


