влевовправо
-5%Franke Витяжка вбудована Inca Smart FBI 705 GR Krash Твій Вибір
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 305.0599.533
4 874 ₴
4 630,30 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 233-95-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Franke Inca Smart FBI 705 GR (305.0599.533) ― витяжка шириною 70 см виконана з висококласного пластику та призначена для вбудовування у підвісну шафу. Вибір оптимального режиму роботи та налаштування освітлення здійснюється за допомогою простих електронних перемикачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск | 260 Па |
| К-во швидкостей | 3 |
| Максимальний рівень шуму | 67 дБ |
| Потужність | 125 Вт |
| Освітлення | LED 2x4 Вт |
| Оформлення | повновбудована |
| Продуктивність | 500 м3/год |
| Керування | slider |
| Фільтр | алюмінієвий |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 4 630,30 ₴


