-22%Digitus Полка регульована 19" 1U, 500mm, RAL 7035 Krash Твій Вибір
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DN-97646
1 695 ₴
1 322,10 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 233-95-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиці для фіксованого монтажу на дві передні та дві задні 483-міліметрові (19") профільні рейки мережної або серверної шафи. Завдяки міцному перфорованому сталевому листу з високою вантажопідйомністю вони є оптимальною поверхнею для компонентів, що не підходять для установки на 19 дюймів. Фіксована установка. Включає кріпильний матеріал.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1 U |
| Максимальна глибина монтажу | 500 мм |
| Маса | 3.2 кг |
| Мінімальна глибина монтажу | 70 мм |
| Несна здатність (статична) | 50 кг |
| Тип | Полиця |
| Колір | RAL 7035 |
| Ширина стійки | 19 " |
- Ціна: 1 322,10 ₴