влевовправо
-13%Makita Кейс універсальний Makpac 2, 395 x 295 x 157мм Krash Твій Вибір
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 821550-0
2 604 ₴
2 265,48 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 233-95-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нові кейси MakPac від компанії Makita - це відмінне рішення для зберігання і транспортування інструментів. Міцна конструкція з двухпрофільними кутами і укріпленою кришкою, бічними стінками і дном захищає Ваші інструменти та аксесуари від ударів і пошкоджень. Кейс MakPac підходить для використання на будівельних майданчиках, в майстернях і в інших місцях. Кейс MakPac має ручку з округлими краями, яка ідеально підійде для Вашої руки, забезпечуючи зручність під час транспортування інструментів. На кришці присутні спеціальні заглиблення для пальців, що робить процес транспортування максимально комфортним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 кг |
| Висота | 157 мм |
| Довжина: | 395 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | ящик для інструментів |
| Ширина | 295 мм |
- Ціна: 2 265,48 ₴
