влевовправо
-24%Neo Tools Вентилятор підлоговий, професійний, 100 Вт, діаметр 45 см, 3 швидкості, двигун мідь 100% Krash Твій Вибір
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 90-003
6 831 ₴
5 191,56 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 233-95-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний 100-ватний вентилятор в промисловому виконанні підійде для приміщень з великою площею, наприклад, майстерень, цехів. Завдяки високій продуктивності він забезпечить належну циркуляцію повітря і комфорт роботи в спекотні дні. Якість на багато років підтверджено сертифікатом CE і ROHS. Характеристики продукту: двигун 100% мідь, міцна база, надійна промислова якість, проста модель, без додаткових функцій, сучасний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 45 см |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | двигун 100% мідь |
| Регулювання нахилу | Да |
| Регулювання за висотою | Да |
| Режими | нормальний, сон, природа |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічне |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 5 191,56 ₴

