влевовправо
-22%MikroTiK Маршрутизатор hEX 5xGE, 1xUSB, RouterOS L4 Krash Твій Вибір
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RB750Gr3
3 728 ₴
2 907,84 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 233-95-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MikroTik hEX (RB750Gr3) – компактний маршрутизатор для використання в мережах SOHO-сегмента. Незважаючи на невеликі розміри, пристрій забезпечує високу продуктивність і простоту у використанні, і все це завдяки потужному двоядерному процесору MT7621A з робочою частотою 880 MHz, оперативною пам'яттю у 256 MB і операційній системі RouterOS L4, що дозволяє вирішувати численні складні завдання. Варто також відзначити, що поряд з п'ятьма гігабітними мережевими інтерфейсами, маршрутизатор має USB порт і слот для microSD карти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash пам'ять | 16 MB |
| RAM пам'ять | 256 MB |
| Інтерфейс | USB, портів Ethernet 1000 Мб/с: 5 |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Міжоб'ємний екран | Firewall |
| Операційна система | RouterOS |
| Особливості | Під'єднання 3G/4G-модема, Порт microSD |
| Живлення | 8. 30 В DC |
| Процесор | MT7621A |
| Мережеві сервіси | DHCP-сервер |
| Температура довкілля | -40.. +55 °C |
| Тип | маршрутизатор |
| Тип маршрутизатора | Дротовий |
| Форм-фактор | Настільний |
- Ціна: 2 907,84 ₴




