влевовправо
-11%Remington Тример Style Series, для бороди і вусів, акум., роторний мотор, сталь, чорно-білий Krash Твій Вибір
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MB4000
1 792 ₴
1 594,88 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 233-95-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Досягніть точного стайлінгу і моделювання за допомогою нового тримера для бороди Style Series B4. Інтуїтивне колесо регулювання довжини стрижки дозволяє вам легко перемикатися між довжиною, підстригати бакенбарди та моделювати бороду. Знімні леза, що самі заточуються з можливістю миття, роблять цей тример простим в обслуговуванні, а завдяки 40-хвилинному бездротовому часу роботи - у вас завжди є час, щоб підтримувати свій індивідуальний зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Максимальна довжина підстригання | 18 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологе очищення | 1 |
| Час заряджання акумулятора | 10 год |
| Час роботи акумулятора | 40 хв |
| Індикатор заряджання | 1 |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Комплектація | футляр/чохол, телескопічний гребінь |
| Максимальна довжина стриження | 18 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 0.4 мм |
| Насадки | для бороди та вусів |
| Особливості | Знімні леза можна мити під водою |
| Регулювання довжини стриження | регульоване коліщатко |
| Тип | Тример |
- Ціна: 1 594,88 ₴








