влевовправо

Ryobi Тример ONE + OLT1832 18В, ширина косіння 25/30 см, телескопічна ручка (без АКБ і ЗУ) Krash Твій Вибір
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5133002813
5 672 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 233-95-39
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тример акумуляторний Ryobi OLT1832-0 ONE +. Потужна батарея 18 В Lithium + з патентованої технологією IntelliCell ™ забезпечує індивідуальний контроль осередків. вести індивідуальний контроль кожного осередку. Регульована ширина скошування 25-30 см. Функція EasyEdge ™ для підрівнювання кромки газону. Телескопічна штанга і фіксована передня рукоять. 3-позиційне регулювання кута нахилу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Тип | Тример |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора (100%) | 2 год, 90 хв, 60 хв |
| Габарити | 102.1 х 23.5 х 13 |
| Діаметр обертання волосіні | 1.6 мм |
| Додатково | D-подібна ручка |
| Ємність батареї | 1.5 А/год |
| Комплектація | без акумулятора, зарядного пристрою |
| Максимальні оберти | 0-8000-9000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Основні | Автоматичне додання волосіні |
| Різальна система | леска |
| Тип акумулятора | Li-ion, IntelliCell |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Колір | Жовтий |
| Ширина захоплення | 30 см |
- Ціна: 5 672 ₴








