влевовправо
-11%Remington Щипці для волосся S3580 гофре Krash Твій Вибір
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: S3580
1 869 ₴
1 663,41 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 233-95-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Отримайте неперевершений об'єм, укладку і текстуру швидко та без зайвих зусиль за допомогою щипців для гофре Ceramic Crimp 220! Насолоджуйтесь легким процесом стайлінгу завдяки простому управлінню і в 4 рази більшому захисту волосся. Завдяки керамічним пластинам з турмаліновим покриттям, щипці забезпечують рівномірний розподіл тепла, створюючи об'єм при коренях, роблячи волосся м'яким та блискучим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Тип | Плойки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | автоматичне вимикання |
| Вага | 430 г |
| Час нагрівання до потрібної температури | 30 сек |
| Габарити (ШхВхГ) | 27 х 3.7 х 4.3 |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Додатково | дисплей, антистатик, регулятор температури, турмалінове покриття, термостійка підставка, іонізація |
| Максимальна температура нагрівання | 220 °C |
| Мінімальна температура нагрівання | 150 °C |
| Потужність | 54 Вт |
| Поверхня нагрівального елемента стайлерів | кераміка |
| Розмір пластини | 37 мм |
| Режими | гофре, створення об'єму |
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 663,41 ₴



